Inkubator InPCSOS

Co to jest InPCSOS ?

InPCSOS to projekt, który powstał z inicjatywy PC-SOS.pl IT Services i Q2B
Naszym celem jest wspieranie rozwoju startupów z każdej branży oraz wspólne poszukiwanie nowych technologicznych rozwiązań. InPCSOS jest pierwszą tego typu inicjatywą w Toruniu. Wierzymy, że połączenie doświadczenia międzynarodowej współpracy z innowacyjnym myśleniem młodych przedsiębiorców mogą odmienić oblicze każdej nowo powstającej działalności.

- CO ROBIMY? -

Dajemy Wam platformę i wsparcie IT

Wspieramy rozwój podmiotów rozpoczynających swoją działalność w każdej branży. W ramach Inkubatora InPCSOS zapewniamy zaplecze merytoryczne, infrastrukturę techniczną IT, powierzchnię na serwerach oraz wsparcie administracyjne i operacyjne. Pomagamy również innowacyjnym przedsiębiorcom w tworzeniu aplikacji, baz danych oraz w nawiązywaniu nowych kontaktów biznesowych z innymi uczestnikami programu.

- DLA KOGO? -

Startup'y, projekty i kampanie

Projekt InPCSOS to Inkubator technologiczny kierowany do początkujących oraz uruchamiających nowe startup'y przedsiębiorców. Wszystkich zapraszamy do stałej współpracy w zakresie IT. Od pierwszego kroku do ciągłego wsparcia, rozwoju i promocji. Jeśli zaczynasz, nie masz serwerów, hostingów, domen, strony internetowej, wsparcia SEO i SEM, własnego zespołu IT, to jesteś dla nas idealnym partnerem.

http://inkubator.pc-sos.pl/kontakt.html

Q2B